Aktywny wypoczynek

Rajdy rowerowe

Rajdy rowerowe<

Organizujemy Rajdy rowerowe w najpiękniejszych rejonach Polski np. Mazury, Suwalszczyzna, Jura Krakowsko-Częstochowska, woj. Podlaskie, puszcza Knyszyńska, Białowieska, Piska i innych dowolnie wybrane rejony. Zapewniamy rowery, zaplecze techniczne (mobilny serwis rowerowy), zaplecze medyczne, przewodników, bufety oraz posiłki na trasie.
Dostosowujemy trasy do kondycji uczestników.
Rajdy rowerowe mogą przyjąć formę zwiedzania lub zawodów.

Regaty żeglarskie

WAGANT0130

To świetna zabawa zespołowa, która wymaga współpracy i zaangażowania całej załogi. Ekscytująca przygoda także dla osób bez doświadczenia na wodzie. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji regat, zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, flotę nawet 30 jednakowych łodzi, doświadczonych sędziów, zabezpieczenie WOPR, biuro regat, atrakcje, nagrody.

Spływy kajakowe

kajaki

taka forma spędzenia dnia pozwala oderwać się od rutyny rzeczywistości, ale także będzie doskonałą przygodą. Oferowane przez nas spływy realizujemy przede wszystkim w oparciu o wytyczne, życzenia i oczekiwania Klientów, czyli przyszłych uczestników. Gdzie? W każdym zakątku Polski. Nasza oferta spływów kajakowych obejmuje pełną i profesjonalną organizację kajakowych spływów jednodniowych, spływów wielodniowych i weekendowych dla grup, spływów integracyjnych dla firm oraz spływów dla szkół i studentów. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, sprzęt, obsługę, zabezpieczenie WOPR i wszystko co jest potrzebne do sprawnego przeprowadzenia imprezy.

Dogtrekking

Dogtrekking

To po prostu długi spacer z psem, połączony z elementami marszu na orientację. W dogtrekkingu biorą udział zarówno osoby nastawione na zaciętą rywalizację, jak i te, które liczą na przygodę i rekreacyjne zwiedzanie okolicy. Całej imprezie przyświecają dwa cele: dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Żeby wziąć udział w dogtrekkingu wystarczą tak naprawdę tylko dobre chęci. Różne dystanse – mini i midi – umożliwiają start niemal każdej osobie i każdemu psu.

Canicross

Canicross

To stosunkowo młoda dyscyplina wywodząca się wprost ze sportu psich
zaprzęgów. Tyle, że zamiast sań czy wózka ciągniętego przez psy, na końcu linki znajduje się człowiek. Warunkiem sukcesu jest więc dobra współpraca jednego z drugim. Czworonóg dodaje człowiekowi energii, człowiek jest zaś elementem myślącym i decydującym. Zasada jest prosta. Pies biegnie przodem ubrany w specjalne szelki nie krępujące jego ruchów. Do nich przypięta jest linka nie krótsza niż 2,5 metra i wyposażona w odpowiedni elastyczny amortyzator. Łagodzi on szarpnięcia psa i biegacza. Sam zawodnik zaś, ma na biodrach uprząż, która przenosi energię psa i ułatwia bieg człowiekowi.

Łucznictwo konne

Łucznictwo konne

Ta ciekawa i rzadko spotykana impreza prowadzona jest przez kilkuosobową grupę jeźdźców i łuczników znanych na całym świecie – zwycięzców wielu konkursów i mistrzostw w tej dziedzinie. Podczas imprezy uczestnicy będą mieli okazję nie tylko strzelać z tatarskiego łuku, ale również sprawdzą swoje możliwości w tatarskiej szermierce bojowej.

Zawody spławikowe, wędkowanie podlodowe

wędkowanie

Pod płaszczem spokoju, ciszy i skupienia skrywa się dreszcz emocji i zaciętej rywalizacji. Tak, wędkowanie również może być rywalizacją , walką o nagrody i medale. Wędkowanie organizujemy w miejscach urokliwych, spokojnych a przede wszystkim obfitujących w ryby.

Psie zaprzęgi, budowanie psiego zaprzęgu

Psie zaprzęgi, budowanie psiego zaprzęgu

Jest to wyzwanie i przygoda. Uczestnicy imprezy dowiedzą się czym są psie
zaprzęgi, skąd się wzięły, do czego były używane kiedyś, a do czego służą dzisiaj. Instruktorzy pokażą jakiego używać sprzętu i jak się nim posługiwać. A także słów kilka o najważniejszych elementach zaprzęgu – o psach. Jak przygotować psy do pracy, jak z nimi trenować na co dzień, jak je żywić i jak o nie dbać, by mogły długo cieszyć się życiem i zdrowiem.

Zawody narciarskie zjazdowe i biegowe

WAGANT0130

Nie ważne czy jesteś świetnym narciarzem, czy dopiero próbujesz jazdy na dwóch bądź jednej desce. Możesz mieszkać z dala od gór. Możesz nie mieć swojego sprzętu i wyłącznie go wypożyczać. Okazuje się więc, że narciarstwo zjazdowe jest dla każdego. Dodajmy do tego element rywalizacji, a otrzymamy niesamowitą imprezę, z całą masą emocji i wrażeń. Imprezę integracyjną połączoną z narciarstwem biegowym można zorganizować wszystkim i wszędzie. My jednak ze swojej strony polecamy tereny Podlasia. Bo właśnie w tym regionie występują najbardziej dziewicze tereny leśne Polski i Europy: Puszcza Białowieska, Augustowska i Knyszyńska. Aktywny wypoczynek w takim terenie jest ogromną przyjemnością a jednocześnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Wysiłek na „prawdziwym świeżym powietrzu” to na prawdę frajda. Impreza może mieć charakter zawodów, biegu na czas po określonych trasach uzależnionych od umiejętności i kondycji uczestników. Nowicjusze mogą nauczyć się jazdy na nartach biegowych pod okiem instruktorów i udać się na niezbyt forsowny rajd po malowniczych trasach puszczańskich. Program można uzupełnić zwiedzaniem niezwykle atrakcyjnych miejsc takich jak rezerwat przyrody w Białowieży, rezerwat pokazowy zwierząt, nowoczesne muzeum Białowieskiego Parku Narodowego, przejazd kolejka wąskotorową, kulig, zwiedzanie innych atrakcji.

Imprezy sportowe

Imprezy sportowe

Turnieje piłki nożnej, tenisa stołowego, siatkówki, koszykówki,
badmintona, piłki nożnej plażowej, zawody pływackie i wiele innych Turnieje i spartakiady to forma spędzania czasu która niezwykle integruje pracowników w firmie. Tego typu imprezy mogą być organizowane o każdej porze roku, jeśli jest piękna i słoneczna pogoda – w terenie, zimą w hali sportowej, na basenie. Imprezy lekkoatletyczne oraz turnieje sportowe organizujemy w dobrze wyposażonych halach i na zadbanych stadionach w całej Polsce. Współpracujemy z doświadczonymi sędziami i instruktorami wielu dyscyplin.