Imprezy tematyczne

Noc z mafią, Wieczór hawajski, Szlacheckie hulanki

Wieczory odbywające się na podstawie scenariusza, w odpowiedniej scenerii, z tematycznymi rekwizytami, animatorami wystylizowanymi zgodnie z charakterem imprezy, wieczór wypełni szereg zabaw i konkursów. Impreza może być zorganizowana w dowolnym obiekcie wybranym przez zamawiającego.

Plenery fotograficzne

Jest to niezwykła forma spędzenia czasu, uczestnicy oddają się nie tylko pasji fotografowania ale również zwiedzają piękne i urokliwe miejsca. Różnorodność trasy stwarza możliwość pogłębienia umiejętności fotograficznych w różnych gatunkach fotografii: architekturze, pejzażu miejskim, portrecie ulicznym.
W ciągu dnia obecny przez cały czas fotograf będzie pomagać, doradzać i odpowiadać na wszystkie pytania związane z wykonywaniem zdjęć. Można będzie konsultować wszelkie ustawienia, poprawność ekspozycji, dobór przesłony i czasu naświetlania dla osiągnięcia pożądanego efektu. Wieczorami instruktor omawia wybrane przez każdego uczestnika fotografie wykonane danego dnia. Konstruktywna krytyka, wskazanie dobrych stron, ale i słabych punktów zdjęć w kontekście kanonów kompozycji i prawidłowej ekspozycji, podobnie jak spojrzenie na prace innych, daje szansę na krytyczne spojrzenie na własne zdjęcia i pracę nad kolejnymi.

Wyprawy na łosie i bobry

To wędrówki w ostoi łosia z szansą na podejrzenie zwierząt w ich naturalnym środowisku. O bliskie spotkanie z tym zwierzęciem najłatwiej zimą, kiedy to wszystkie przenoszą się w łatwo dostępne człowiekowi miejsca. Latem, kiedy łosie są rozproszone po bagiennych ostępach i dobrze maskowane przez roślinność, lepiej zaopatrzyć się w dobry sprzęt optyczny i oddać w ręce doświadczonych terenowo przewodników. Tak osobliwą wędrówkę warto połączyć z plenerem fotograficznym. Na łosie i bobry warto wybrać się z nami, bo doskonale wiemy gdzie się chowają.