O firmie

Biuro Usług Turystycznych WAGANT działa na rynku od 2004 roku jako licencjonowany Organizator Turystyki. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych i turystycznych . W szczególności specjalizujemy się w organizacji imprez sportowych oraz eventów dla kluczowych klientów np. gale, jubileusze, podsumowania. Podczas swoich imprez staramy się połączyć integrację oraz aktywny wypoczynek. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa w trakcie imprezy.
Realizujemy projekty jedno oraz kilkudniowe na Podlasiu, Mazurach, w Tatrach, Beskidach, nad Bałtykiem jak również w innych wybranych przez klienta regionach Polski oraz poza granicami kraju. Nasze realizacje charakteryzuje rzetelność i kompleksowość, zakwaterowanie, wyżywienie (z uwzględnieniem diety wegetariańskiej), gwarantujemy niezbędny sprzęt, transport, nagrody, gadżety np. koszulki z logo imprezy, opiekę medyczną itp.
Latem organizujemy również kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży oraz wczasy z animacją dla dzieci i dorosłych. Naszą domeną są realizacje nietypowych imprez tj.: triathlony na Bagnach Biebrzańskich z koszeniem łąki bagiennej, przeprawą przez błoto czy marsze z psami bądź zimowe imprezy z psimi zaprzęgami.