Wycieczki

Od morza poprzez jeziora po góry, krajowe i zagraniczne. Możliwości są nieograniczone. Współpracujemy z licencjonowanymi pilotami oraz przewodnikami, którzy przez lata pracy zdobywali doświadczenie w kraju i zagranicą.

Europejskie stolice: Berlin, Praga, Bratysława, Budapeszt, Wiedeń, Wilno, Ryga

Najciekawsze regiony Zamki Szwajcarii Saksońskiej, Skalne Miasto, Słowacki Raj, Słowackie Wody Termalne, Zakole Dunaju, Węgierskie winnice, Kłajpeda Pałanga – Litewskie wybrzeże, Kalrskrona i Olandia – Szwecja promem i wiele innych

Cudze chwalicie, swego nie znacie… Polska północno–wschodnia jest regionem posiadającym bogatą ofertę atrakcji, które są unikatowe na skalę krajową. Oferujemy Państwu jedno jak i kilkudniowe wycieczki do wyjątkowych miejsc Podlasia. Proponujemy możliwość dogłębnego poznania historii, przyrody oraz kultury tego regionu. Długoletni staż w świadczeniu usług turystycznych zapewnia Państwu wysoką jakość obsługi i miło spędzony czas. Nasze doświadczenie w organizowaniu kompleksowych imprez dla grup turystycznych gwarantuje profesjonalne i niezawodne spełnianie potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów.

Wycieczki